Toret FB

Aktualizujeme Všeobecné a licenční podmínky a informace o ochraně osobních údajů

29.10.2020

V našem internetovém obchodu pracujeme na úpravách systému a z toho důvodu aktualizujeme k 1. 11. 2020 Všeobecné a licenční podmínky a také Informace o ochraně osobních údajů.

Co se mění?

Protože chceme i nadále poskytovat co nejlepší služby, rozhodli jsme se od 1. 11. 2020 přejít na systém předplatného. Veškeré objednávky uskutečněné od tohoto data budou mít platnost 12 měsíců, včetně služeb podpory a automatických aktualizací pluginů.

Díky přechodu na nový systém se budeme moci více soustředit na vylepšení funkcí a kompatibility našich pluginů.

Licenčních klíčů zakoupených před 1. 11. 2020 se žádné změny nedotknou a jejich platnost a přístup k aktualizacím zůstává bez omezení.

Další články

Apple Pay v pluginu GoPay Inline

Psali jste nám o přidání platební metody Apple Pay do pluginu GoPay Inline.  Vydali jsme aktualizaci 2.1, která Apple Pay do pluginu přidává. Pro nastavení Apple Pay v pluginu je nutné nejprve platební metodu aktivovat v administraci účtu na gopay.com. Pro pomoc při...

pokračovat ve čtení

Toret Zásilkovna 4.2

Od 2. 12. 2020 Zásilkovna upravuje cenu balíků z důvodu nutnosti přeštítkování. Dlouhodobě se potýkáme s velkým počtem zásilek, které mají poškozený, chybný, anebo nesprávný štítek dopravce. Takové štítky znesnadňují a zpomalují přepravu, a proto jsme se rozhodli z...

pokračovat ve čtení

Přihlašte se k odběru našeho newsletteru a získejte slevu 10% na nákup

Souhlasím se zasíláním newsletterů a přečetl jsem si vše o zpracování osobních údajů.

ZÍSKEJTE 10%SLEVU

ZÍSKEJTE 10%SLEVU

Přidejte se do našeho newsletteru a získejte slevu 10% na první nákup.

Potvrďte přihlášení odkazem v e-mailu.

0