GoPay Inline – přechod na protokol TLS 1.2

5.6.2018

Pokud jste zákazníkem služby GoPay Inline, dostali jste již pravděpodobně oznámení o tom, že ke 13.6. bude ukončena podpora starších protokolů a tato platební brána bude přecházet na podporu protokolu TLS 1.2. Blíže se o tom můžete dozvědět zde https://help.gopay.com/cs/tema/bezpecnost/gopay-prechod-na-protokol-tls-1-2.

Samozřejmě v tomto momentě vyvstane otázka, jestli bude i nadále fungovat integrace této platební brány ve vašem e-shopu použitím našeho pluginu. Dobrou zprávou je, že z naší strany je již všechno na novém protokolu otestováno a platební brána bude i nadále fungovat bez problémů. Změna se totiž týká nastavení serveru na hostingu používaných prohlížečů. Z toho tedy vyplývá, že pokud dojde k nějakým problémům funkčnosti protokolu, bude toto nutné řešit nastavením serveru, ne Toret pluginu.

Další články

WooCommerce Zásilkovna 3.0

WooCommerce Zásilkovna 3.0

Plugin pro propojení WooCommerce a Zásilkovny dostal velký update a obsahuje přepracovanou administraci, nové dopravce a možnost výběru výdejních míst a poboček i u jiných dopravců než jen Zásilkovny.   POZOR PŘI AKTUALIZACI Při aktualizaci ze starší verze...

pokračovat ve čtení

Přihlašte se k odběru našeho newsletteru a získejte slevu 10% na nákup

0