upozornění

Upozornění na správné použití licence

17.3.2020

Vážení zákazníci,
rádi bychom vás upozornili, že podle našich všeobecných licenčních podmínek je možné zakoupenou licenci pluginu mít aktivní pouze na jednom WordPress webu. Při aktivaci licence dojde k uložení URL adresy webu k licenci. Použití pluginu a jeho aktualizace jsou pak omezeny na tuto jednu URL adresu.

V případě, že jste web:

  • přesouvali na novou doménu,
  • klonovali,
  • instalovali SSL certifikát

nebo jinak upravovali základní adresu webu. Nemusí plugin fungovat správně a může dojít k jeho zneaktivnění, případně vám nemusí být dostupné automatické aktualizace.

Doporučujeme všem naším klientům provést kontrolu licence a URL adresy, což můžete udělat v sekci Můj účet → Licence. V případě, špatně uložené URL adresy webu si pak můžete licenční klíč resetovat a znovu jej použít.

Pokud jste udělali objednávku před 3. 5. 2019 a nemáte zobrazenou licenci + web v sekci Můj účet, kontaktujte nás a pošlete nám URL webu, jméno pluginu a licenční klíč a my vám vše rádi prověříme.

Jestliže nemáte licenční klíč přiřazený správně, mohou se vám zobrazovat tyto chyby:

Další články

Toret Zásilkovna 4.0beta a přehled novinek

Toret Zásilkovna 4.0beta a přehled novinek

Toret Zásilkovna 4.0 je chystaná velká aktualizace populárního pluginu pro propojení služeb Zásilkovny do WooCommerce. Z důvodu kompletního předělání na novou knihovnu Zásilkovny a nové možnosti zadávání ceny pro dopravce, je nutné provést nastavení pluginu znovu a...

pokračovat ve čtení
WooCommerce Zásilkovna mluví novými jazyky!

WooCommerce Zásilkovna mluví novými jazyky!

Plugin pro propojení WooCommerce a Zásilkovny dostal multijazyčný update. Nyní je navíc kromě českého jazyka plně přeložen také do angličtiny, slovenštiny, polštiny a maďarštiny. Sledování zásilky v jazyce zákazníka Odkaz pro sledování zásilky, který se zobrazí vašemu...

pokračovat ve čtení

Přihlašte se k odběru našeho newsletteru a získejte slevu 10% na nákup

ZÍSKEJTE 10%SLEVU

ZÍSKEJTE 10%SLEVU

Přidejte se do našeho newsletteru a získejte slevu 10% na první nákup. Newsletter přináší informace o aktualizacích pluginů, nových produktech nebo probíhajících slevách.

Potvrďte přihlášení odkazem v e-mailu.

0