upozornění

Upozornění na správné použití licence

17.3.2020

Vážení zákazníci,
rádi bychom vás upozornili, že podle našich všeobecných licenčních podmínek je možné zakoupenou licenci pluginu mít aktivní pouze na jednom WordPress webu. Při aktivaci licence dojde k uložení URL adresy webu k licenci. Použití pluginu a jeho aktualizace jsou pak omezeny na tuto jednu URL adresu.

V případě, že jste web:

  • přesouvali na novou doménu,
  • klonovali,
  • instalovali SSL certifikát

nebo jinak upravovali základní adresu webu. Nemusí plugin fungovat správně a může dojít k jeho zneaktivnění, případně vám nemusí být dostupné automatické aktualizace.

Doporučujeme všem naším klientům provést kontrolu licence a URL adresy, což můžete udělat v sekci Můj účet → Licence. V případě, špatně uložené URL adresy webu si pak můžete licenční klíč resetovat a znovu jej použít.

Pokud jste udělali objednávku před 3. 5. 2019 a nemáte zobrazenou licenci + web v sekci Můj účet, kontaktujte nás a pošlete nám URL webu, jméno pluginu a licenční klíč a my vám vše rádi prověříme.

Jestliže nemáte licenční klíč přiřazený správně, mohou se vám zobrazovat tyto chyby:

Další články

Apple Pay v pluginu GoPay Inline

Psali jste nám o přidání platební metody Apple Pay do pluginu GoPay Inline.  Vydali jsme aktualizaci 2.1, která Apple Pay do pluginu přidává. Pro nastavení Apple Pay v pluginu je nutné nejprve platební metodu aktivovat v administraci účtu na gopay.com. Pro pomoc při...

pokračovat ve čtení

Toret Zásilkovna 4.2

Od 2. 12. 2020 Zásilkovna upravuje cenu balíků z důvodu nutnosti přeštítkování. Dlouhodobě se potýkáme s velkým počtem zásilek, které mají poškozený, chybný, anebo nesprávný štítek dopravce. Takové štítky znesnadňují a zpomalují přepravu, a proto jsme se rozhodli z...

pokračovat ve čtení

Přihlašte se k odběru našeho newsletteru a získejte slevu 10% na nákup

Souhlasím se zasíláním newsletterů a přečetl jsem si vše o zpracování osobních údajů.

ZÍSKEJTE 10%SLEVU

ZÍSKEJTE 10%SLEVU

Přidejte se do našeho newsletteru a získejte slevu 10% na první nákup.

Potvrďte přihlášení odkazem v e-mailu.

0