notebook

Vyjádření k nákupu autorských pluginů z Toret.cz na jiných e-shopech (wordpress-moduly.cz, eshop.janlasac.cz a další)

6.4.2020

Stává se nám, že se na nás s žádostí o podporu obracejí majitelé/správci e-shopů, kteří ale nemají náš licenční klíč, který je pro poskytnutí naší podpory potřebný. Licenční klíč je automaticky vygenerován při dokončené objednávce v našem e-shopu a ke každému zakoupenému pluginu je unikátní.

Problém je, že majitelé/správci e-shopu nezakoupili plugin v e-shopu Toret.cz, ale na jiných webových stránkách od překupníků.

Takto zakoupené pluginy jsou často zastaralé, nekompatibilní s aktuální verzí WooCommerce/WordPress a mohou být nefunkční. Navíc, protože překupníci nejsou autory pluginů, k nim nedokáží poskytovat tak kvalitní podporu jako my.

Nejčastěji se jedná o překupníka ze stránek:

  • wordpress-moduly.cz
  • eshop.janlasac.cz

Chtěli bychom vás informovat, že v případě nákupu pluginů mimo e-shop Toret.cz nebude poskytována podpora v žádném rozsahu.

Další články

Aktualizace skriptu v pluginu Woo Sklik

Služba Sklik přechází od 1. 6. 2020 na nový měřící kód a my jsme aktualizovali náš plugin, aby byl kompatibilní. Plugin neobsahuje automatické aktualizace, ale i nadále si jej můžete zdarma stáhnout z našeho obchodu. Přejít na stránku pluginu

pokračovat ve čtení

Přihlašte se k odběru našeho newsletteru a získejte slevu 10% na nákup

ZÍSKEJTE 10%SLEVU

ZÍSKEJTE 10%SLEVU

Přidejte se do našeho newsletteru a získejte slevu 10% na první nákup. Newsletter přináší informace o aktualizacích pluginů, nových produktech nebo probíhajících slevách.

Potvrďte přihlášení odkazem v e-mailu.

0