WooCommerce Zásilkovna

WooCommerce Zásilkovna 3.0

9.1.2020

Plugin pro propojení WooCommerce a Zásilkovny dostal velký update a obsahuje přepracovanou administraci, nové dopravce a možnost výběru výdejních míst a poboček i u jiných dopravců než jen Zásilkovny.

 

POZOR PŘI AKTUALIZACI

Při aktualizaci ze starší verze pluginu postupujte podle doporučení.

PŘEJÍT NA DOKUMENTACI

 

Doplnění dopravců a zemí

Do nastavení pluginu byly doplněny další země, do kterých je možné přes Zásilkovnu posílat balík. Zároveň došlo k aktualizaci nabídky dopravců a jejich nastavení.

 

Přepracovaná administrace

Kvůli zvýšení přehlednosti si nově můžete zobrazit jen nastavení pro ty země, jejichž dopravce chcete využívat.

Výdejní místa nejen u Zásilkovny

Pokud dopravce podporuje výběr výdejního místa nebo pobočky, můžete zákazníkům tento výběr umožnit. Stačí si automaticky aktualizovat pobočky a výběr se zobrazí na stránce pokladny.

Další články

Toret Zásilkovna 4.0beta a přehled novinek

Toret Zásilkovna 4.0beta a přehled novinek

Toret Zásilkovna 4.0 je chystaná velká aktualizace populárního pluginu pro propojení služeb Zásilkovny do WooCommerce. Z důvodu kompletního předělání na novou knihovnu Zásilkovny a nové možnosti zadávání ceny pro dopravce, je nutné provést nastavení pluginu znovu a...

pokračovat ve čtení
WooCommerce Zásilkovna mluví novými jazyky!

WooCommerce Zásilkovna mluví novými jazyky!

Plugin pro propojení WooCommerce a Zásilkovny dostal multijazyčný update. Nyní je navíc kromě českého jazyka plně přeložen také do angličtiny, slovenštiny, polštiny a maďarštiny. Sledování zásilky v jazyce zákazníka Odkaz pro sledování zásilky, který se zobrazí vašemu...

pokračovat ve čtení

Přihlašte se k odběru našeho newsletteru a získejte slevu 10% na nákup

ZÍSKEJTE 10%SLEVU

ZÍSKEJTE 10%SLEVU

Přidejte se do našeho newsletteru a získejte slevu 10% na první nákup. Newsletter přináší informace o aktualizacích pluginů, nových produktech nebo probíhajících slevách.

Potvrďte přihlášení odkazem v e-mailu.

0